קרן נוי גייסה 486 להשקעה במיזמי אנרגיה ואנרגיה חלופית

קרן נוי גייסה 486 להשקעה במיזמי אנרגיה ואנרגיה חלופית

הקרן צפויה להשקיע ב- 10-15 פרויקטים שונים בתחומי תשתיות בסיסיות, תחבורה, התפלה ומים, אנרגיה ואנרגיה מתחדשת

קרן נוי להשקעות בתשתיות ואנרגיה השלימה גיוס ראשון של 486 מיליון שקל לביצוע השקעות במיזמים שונים בתחומי אנרגיה ותשתיות לאומיות. הקרן הוקמה ביוזמת פועלים שוקי הון מקבוצת בנק הפועלים וקבוצת כלל ביטוח, והושקה בתחילת פברואר השנה.            
הקרן צפויה להשקיע ב- 10-15 פרויקטים שונים בתחומי
תשתיות בסיסיות, תחבורה, התפלה ומים, אנרגיה ואנרגיה מתחדשת. הקרן החלה כבר לבחון השקעות שונות בתחום החשמל והקמת תחנות כוח פרטיות גדולות; תשתיות כבישים ובינוי; פרויקטי תחבורה ציבורית ופרויקטים בתחום הפוטוולטאי.
                                                 
בקרן השקיעו גם מנורה מבטחים חברה לביטוח, דש אייפקס, אקסלנס, אלטשולר-שחם, חברת הביטוח אליהו,
IBI , קרן השתלמות http://www.bizportal.co.il/web/webnew/images/dictionary.jpgלעובדים בדירוג המנהלי, ילין לפידות ומנהלי הקרן. מספר גופים פיננסים נוספים נמצאים במו"מ להשקעה בקרן.                                                   
פיני כהן, יו"ר הקרן: "מדובר בגיוס מוצלח מקרב כמה מהגופים המוסדיים הבולטים בישראל ואנו שמחים על האמון הרב שניתן בנו. מיום השקתה, קרן נוי הכריזה על כוונתה להפוך לשחקנית חשובה בתחומי התשתיות הלאומיות בישראל. הקרן מתמקדת באיתור השקעות ארוכות טווח בעלות פרופיל סיכון
-תשואה http://www.bizportal.co.il/web/webnew/images/dictionary.jpgנאות לגופים המשקיעים."                                                                                                        
אמיר אביב, מנכ"ל פועלים שוקי הון: "ההיענות המרשימה של גופים מוסדיים מובילים להשקיע בקרן מלמדת כי ההחלטה המשותפת של פועלים שוקי הון וכלל ביטוח להשיק קרן תשתיות היתה נכונה ועונה על צורך אמיתי להשקעה בתשתיות. אני בטוח כי בעזרת הניסיון העשיר של השותפים והמנהלים בקרן נוכל להצעיד אותה להוביל את תחום התשתיות בארץ
."


פי.סי.חץ