דור אלון גז תשיק 7 תחנות תדלוק בגז נוספות

דור אלון גז תשיק 7 תחנות תדלוק בגז נוספות

החברה דיווחה על גידול של 20% במספר כלי הרכב המתדלקים בתחנות התדלוק בגז

חברת דור אלון גז הודיעה על כוונתה להשיק 7 תחנות תדלוק בגז נוספות במהלך שנת 2011. החברה דיווחה על גידול של 20% במספר כלי הרכב המתדלקים בתחנות התדלוק בגז. את העלייה מסבירים בחברה בעלייה החדה במחיר הבנזין בחודשים האחרונים והגברת המודעות לנושא התדלוק בגז. לאחר עליית מחירי הבנזין האחרונה והורדת מחירי הגז, עומד היום הפער ביניהם על קרוב ל–4 שקלים לליטר. 
לאור העלייה במחירי הבנזין גוברת ההתעניינות באפשרות של רכבים ממונעים בגז גם מצד חברות הליסינג והחברות הגדולות במשק. בימים אלו מתקיימים מגעים בין מספר חברות גדולות בתחום התקשורת להסבת צי הרכב לרכבים ממונעים בגז. מדובר בחיזוק משמעותי לשוק הרכבים הממונעים בגז בישראל שעומד על למעלה מ–20,000 כלי רכב כיום. עם הגידול במספר כלי הרכב צפוי גידול גם במספר תחנות התדלוק בגז אשר עומד היום על כ – 55 תחנות, מחציתם של חברת דור אלון גז. 
אלי משגב, מנכ"ל חברת דור אלון גז: "אנו מזהים מגמה ברורה של עלייה בשימוש בכלי רכב ממונעים בגז. העלייה היא תוצאה ברורה של הזינוק החד במחירי הבנזין בישראל. ככל שמחיר הבנזין ימשיך ויעלה כך יגדל גם מספר כלי הרכב הממונעים בגז בכבישי ישראל. לאור החיסכון המשמעותי בכל תדלוק, העלות החד פעמית להתקנת מערכת הגפ"מ הופכת להיות לזניחה יותר ויותר, זאת לצד כמובן התרומה הסביבתית המשמעותית שיש לרכב ממונע גז בהפחתת פליטת המזהמים. כניסה של חברות ליסינג וציי הרכב של החברות הגדולות במשק יכולה להביא לפריצת דרך ממשית בתחום".


פי.סי.חץ