הקונצרן הסיני אי.טי סולאר פותח מרכז לוגיסטי בישראל

הקונצרן הסיני אי.טי סולאר פותח מרכז לוגיסטי בישראל

המרכז יאפשר ניהול מלאי ממוחשב ואספקה מהירה של פאנלים סולאריים הנדרשים לספקים

קונצרן הענק הסיני אי.טי סולאר פותח מרכז לוגיסטי ראשון מסוגו בארץ בתחום הסולארי באשדוד. המרכז יאפשר ניהול מלאי ממוחשב ואספקה מהירה של פאנלים סולאריים הנדרשים לספקים וכן החלפה מיידית של פאנלים במקרים של תקלות, המתרחשות באורח נדיר, כדי להקטין למינימום את זמן הפסקת הפעילות של המתקן הסולארי או חלקו.
אי.טי סולאר חדרה לשוק הישראלי לפני כשלוש שנים והצליחה לבסס את עצמה במהירות כאחת משתי ספקיות הפאנלים הגדולות לפרויקטים סולאריים. עד כה הותקנו בארץ יותר מ- 80 אלף פאנלים סולאריים של הקונצרן.
רפי קירשנבוים, מנכ"ל אי.טי סולאר ישראל, מסר שעד כה מערך השירות בישראל התבסס על המרכזים הלוגיסטיים של החברה באירופה וכעת ניתן יהיה לשפר ולקצר את פרק הזמן לאספקת פאנלים, למערכות קטנות, ללקוחות ולמתקינים. המלאי שיוחזק במרכז הלוגיסטי יתחלף כל העת כדי למנוע ירידה בתפוקה של הפאנלים בעת אחסון ממושך.
לדבריו, המדיניות של קונצרן אי.טי. היא הקטנת הסיכונים ללקוח ותמיכה בתפוקה מקסימאלית של המתקנים הסולאריים. מסיבה זו, אי.טי. היא גם היצרן הסיני היחיד שכל תהליך החלפת הפאנל ובדיקתו מתבצע על ידי משרד היצרן בארץ, ללא צורך במשלוח הפאנל על ידי המתקין או בעל המתקן לחו"ל. מדיניות זו, יחד עם שורה של צעדים אחרים העמידו את קונצרן אי.טי. במקום הראשון מבין כל היצרנים הסינים בבדיקה שערך המגזין המקצועי המוביל בתחום הסולארי "פוטון" לגבי טיב האחריות.


פי.סי.חץ