קנדיאן סולאר בחרה בראלקו אנרגיה כמפיצה הרשמית שלה

קנדיאן סולאר בחרה בראלקו אנרגיה כמפיצה הרשמית שלה

תוסיף את המודולים והמוצרים הסולריים האיכותיים האחרים של החברה לקו המוצרים שהיא משווקת

'קנדיאן סולאר' (Canadian Solar) מהחברות הסולאריות הגדולות בעולם, הודיעה על כינון שותפות אסטרטגית בשוק הישראלי עם 'ראלקו אנרגיה', המפיצה המובילה של תאים פוטו-וולטאיים בישראל. 
עם השלמת תהליכי השיווק והמכירה הסטנדרטיים מצטרפת 'ראלקו אנרגיה' לתוכנית המפיצים המורשים של קנדיאן סולאר ותוסיף את המודולים והמוצרים הסולריים האיכותיים האחרים של החברה לקו המוצרים שהיא משווקת.
קנדיאן סולאר הוקמה ב-2001 והנהלתה יושבת באונטריו, קנדה. כיום נמנית החברה עם חמשת החברות המובילות בעולם של מודולים סולאריים. החברה נסחרת לציבור בנאסד"ק  מאז 2006 ומעסיקה יותר מ-10 אלפים איש ב-11 מדינות. לקוחותיה של החברה ממוקמים ב-50 מדינות בעולם ועד כה התקינה מערכות סולאריות בהספק העולה על 3.5 ג'יגוואט ומערכות נוספות מותקנות מדי יום. המודולים האיכותיים ועתירי הביצועים של 'קנדיאן סולאר' משמשים במגוון אזורי אקלים ובתצורות רבות, החל ממתקנים על הקרקע וכלה מקולטים על גגות, ממערכות סולאריות ביתיות ועד למערכות פוטו-וולטאיות בהיקף של מערכות חשמל ציבוריות. 
איוואן רוביו, מנכ"ל קנדיאן סולאר אירופה: "שותפות זו היא צעד חשוב בדרך להרחבת הפעולות העסקיות העולמיות שלנו גם בישראל. אנו משוכנעים ששיתוף הפעולה יצור הזדמנויות עסקיות חדשות לחברות השותפות – ראלקו אנרגיה וקנדיאן סולאר".


פי.סי.חץ