'עמיעד' קיבלה אות היצואן המצטיין

'עמיעד' קיבלה אות היצואן המצטיין

את האות קיבלו מנכ"ל עמיעד, אריק דיין ויו"ר הדירקטוריון טל ישועה, מידי נשיא המדינה שמעון פרס בבית הנשיא, במעמד שר הכלכלה נפתלי בנט

חברת עמיעד מערכות מים, המפתחת, מייצרת ומשווקת פתרונות סינון מים ביותר מ-80 מדינות בעולם, זכתה באות היצואן המצטיין לשנת 2012. את האות קיבלו מנכ"ל עמיעד, אריק דיין ויו"ר הדירקטוריון טל ישועה, מידי נשיא המדינה שמעון פרס בבית הנשיא, במעמד שר הכלכלה נפתלי בנט. האות הוענק ל-10 החברות המובילות בייצוא הישראלי.
נשיא המדינה, שמעון פרס, אמר בטקס: "הפרסים המוענקים לכם היום אינם רק ציון של הערכה על הצלחתכם בעבר, הם קריאה לחברות ישראליות להמשיך, ליזום ולחתור להישגים גדולים. הערכתי האישית לכל אחד ואחת מכם והערכתה של המדינה כולה". 
מנכ"ל עמיעד מערכות מים, אריק דיין, אמר: "אני שמח, מודה וגאה בפרס היצואן המצטיין זהו אות כבוד על ההשקעה והמסירות של כלל עובדי עמיעד, שבזכות מאמציהם הגענו למעמד הזה. אחת הבעיות הקשות בעולם היא מחסור במים נקיים, והחזון של עמיעד הוא לפתח פתרונות טכנולוגיים חדשניים לבעיה הזו.
דיין ציין כי עמיעד ייצאה ב-2012 מוצרים ופרויקטים בשווי הגבוה מ-83 מיליון דולר וגאה מאוד בחדשנות הישראלית שהיא מפיצה בעולם. "אנו גאים לא רק בהיותנו חברה ישראלית וחברה קיבוצית אלא גם חברה הממוקמת בצפון הארץ המעסיקה למעלה מ-400 עובדים המייצגים את הפסיפס האנושי המגוון והאיכותי שקיים בגליל.
"כיצואנים, אנו נמצאים כיום בתקופה מאתגרת, הבוחנת את חוסנה של הכלכלה הישראלית, כשגורמים בינלאומיים מאיימים להחרים תוצרת ישראלית. אני משוכנע שמדינת ישראל תדע להתמודד עם האתגר הזה ולהבטיח את המשך השיגשוג והצדיעה קדימה של המשק הישראלי, שהוא מקור של ביטחון וגאווה לכל ישראלי באשר הוא".
 


פי.סי.חץ