רן מידן מונה למנכ”ל נטפים

רן מידן מונה למנכ”ל נטפים

מועצת המנהלים של חברת נטפים, הודיעה על מינויו של רן מידן למנכ”ל החברה.

מועצת המנהלים של חברת נטפים, הודיעה על מינויו של רן מידן למנכ”ל החברה. מידן יחליף את יגאל אייזנברג, אשר הודיע באוקטובר 2013 על רצונו לסיים את תפקידו לאחר קריירה בת 25 שנה בחברה, כולל חמש שנים כמנכ”ל. מידן יכנס לתפקידו ב-15 למאי לאחר סיום התחייבויותיו במכתשים.
מידן, 43, נשוי+3, משמש החל משנת 2010 ועד היום כמנכ”ל מכתשים אגן באזור אסיה-פסיפיק ואפריקה, ובתקופת כהונתו יותר מהוכפלו הכנסות החברה באיזור, תוך שיפור מהותי במרווחי המכירה. 
מ-2006 עד 2010 שימש כסמנכ”ל הכספים של מכתשים אגן. לפני שהצטרף למכתשים אגן שימש מידן כסמנכ”ל כספים בכור תעשיות, סמנכ”ל כספים באלישרא מערכות אלקטרוניות, ומנהל ביקורת במשרד סומך חייקין KPMG. מידן הוא רואה חשבון בעל תואר ראשון (בהצטיינות) בחשבונאות וכלכלה, ותואר שני במנהלים עסקים התמחות במימון מאוניברסיטת בר אילן.
בתגובה להודעת המינוי, מסר מידן: “זה כבוד גדול עבורי להתמנות למנכ”ל נטפים. בעבודה משותפת עם הנהלת החברה ועובדיה המסורים, נחזק את מעמדנו כחברה המובילה בעולם בתחום פתרונות השקיה מתקדמים, תוך מיצוי הפוטנציאל הגדול בתחום. ביחד נמנף את התשתית הגלובלית של החברה שהוקמה במשך שנים רבות, ליצירת צמיחה מואצת ומתן פתרונות ייחודיים בתחום”.
במקביל, מינתה נטפים את סטפן טיטזה לתפקיד חדש בחברה: סגן נשיא אזור אסיה-פסיפיק. כל חטיבות ומחלקות החברה באזור זה, מלבד הודו, ידווחו לו. טיטזה השוויצרי מצטרף לנטפים מענקית הזרעים סיג’נטה, בה שימש כראש אזור צפון-מזרח אסיה והיה אחראי על הקמת החברה בסין ועל פעילותה ביפן, קוריאה וטאיוואן. 
נטפים היא מובילה עולמית בתחום טכנולוגיית ההשקיה בטפטוף להעלאת יבולים תוך חיסכון מרבי במים והפחתת סחף והתכלות הקרקע. החברה מעסיקה מעל 4,000 עובדים. בבעלותה 16 מפעלי ייצור ב-11 מדינות וכ-30 חברות בת ונציגויות בלמעלה מ-110 מדינות בעולם.
 


פי.סי.חץ