נקסטום תשדרג את תשתיות המים והביוב של קיבוץ נגבה

נקסטום תשדרג את תשתיות המים והביוב של קיבוץ נגבה

חברת נקסטקום התקשרה בהסכם לביצוע פרויקט שדרוג תשתיות מקיף בקיבוץ נגבה בהיקף כספי של כ-15 מיליון שקל.

במסגרת החוזה תשדרג נקסטקום את תשתית המים והביוב, ואת תשתית החשמל ומוני החשמל. בנוסף, ישודרגו תשתיות הכבישים והמדרכות וכן יבוצע פיתוח נופי וגינון בשטחי הקיבוץ. כן יכלול הפרויקט פרישת קנים לתקשורת וכן אופציה להסבה התאורה בקיבוץ לתאורת LED חסכונית וירוקה. הפרויקט מוגדר בשלב ראשון ל-16 החודשים הקרובים.
נתי ריקה, סמנכ”ל טכנולוגיות ופיתוח עסקי בנקסטקום: “ניסיונה ארוך השנים של נקסטקום ומומחיותה בתחום התשתיות, כמו גם המוניטין אותו צברה בעבודה מול גופים וחברות מהגדולות במשק, מציבים כיום את נקסטקום כחברה מובילה בניהול והקמה של פרויקטים. בשנה אחרונה התחלנו בשיווק מודל אחוד (“Tri-pack”) לשדרוג תשתיות בקיבוצים והתאמתם לקיבוץ המתחדש.
במסגרת המודל העסקי הנ”ל, מובילה חברת נקסטקום את תהליך שדרוג כלל מערכות התשתית של הקיבוץ בניהול אחוד, איכותי וממוקד, תוך מתן מענה מלא לצרכיו העתידיים של הקיבוץ ובעיקר מקנה לקיבוץ כתובת אחת האמונה על תהליך השדרוג מתחילתו ועד סופו, תוך עמידה בלוחות זמנים וביצוע איכותי. אנו שמחים על ההתקשרות בהסכם חשוב זה לשדרוג התשתיות בקיבוץ, הסכם משמעותי הפותח עבור החברה הזדמנויות עסקיות חדשות. אנו מודים לקיבוץ על האמון בנקסטקום”.
במסגרת ההסכם, נקסטקום אף קיבלה זכות ראשונה לביצוע פרויקט עתידי נוסף הכולל תכנון והקמת רשת תקשורת חדשה מבוססת סיבים אופטיים עד הבית (FTTH), וכן אפשרות לאספקת שירותי תוכן בתחומי הקיבוץ. לדברי ריקה, “ההחלטה בדבר היקף פרויקט זה תתקבל בחודשים הקרובים”.


פי.סי.חץ