מנדלסון ש.בר רכשה  את חברת שמואל מאיר

מנדלסון ש.בר רכשה את חברת שמואל מאיר

מנדלסון תשתיות ותעשיות מודיעה כי מנדלסון ש.בר בע”מ, חברה בת של החברה, התקשרה עם דור מאייר ועם חברת שמואל מאיר ובנו סחר בע”מ, במערך הסכמים מותנה לרכישת פעילותה של שמואל מאיר בתמורה כוללת של כ-18 מיליון ש”ח, בכפוף להתאמות.

שמואל מאיר היא חברה פרטית העוסקת בין היתר בתחום אספקה ושיווק של מוצרי אינסטלציה, תשתיות, כיבוי אש, דודי שמש וחשמל, כלים סניטרים, גבס, תקרות אקוסטיות ותכנון וביצוע פרויקטים בתחום מערכות ואנרגיה סולארית באמצעות נקודת מכירה בעפולה.
כחלק מן העסקה סוכם בין הצדדים כי מנדלסון תשכור מהמוכרים שטח של 5,350 מ”ר בעיר עפולה אשר משמש כיום כנקודת מכירה ומחסן לוגיסטי. בחברה מקווים לסגור את העסקה בחודש וחצי הקרובים - אחרת ההסכם יפוג.
יצוין כי הפעילות הנמכרת אינה כוללת את פעילות המוכרת הכוללת: כיפוף מתכות ומסחר במתכות המתבצעת כיום במוכרת, פעילות בתחום הנדל”ן ופעילות בתחום מערכות פוטו וולטאיות ובכלל זה, הרכוש הקבוע והמלאי המתייחסים לפעילות זו.
ממנדלסון נמסר כי למיטב ידיעתם, מחזור המכירות של הפעילות הנרכשת נאמד בכ-50-60 מיליון ש”ח בשנה ובשיעור רווחיות מקובל בענף.
מנדלסון - ש. בר היא החברה הגדולה בישראל לשיווק והפצה בתחומי התשתיות, התעשייה, האינסטלציה וכיבוי האש. מוצרי החברה מיועדים לענפי תעשייה רבים ביניהם: גז טבעי , ביו-כימיה, כימיה ופטרוכימיה, ענפי הבניין וכיבוי האש ,החקלאות והתשתית, טיהור שפכים והתפלת מים. 


פי.סי.חץ