חוזה בהיקף של כ-65 מיליון שקל לנטפים בוייטנאם

חוזה בהיקף של כ-65 מיליון שקל לנטפים בוייטנאם

נטפים, החברה המובילה העולמית בפתרונות להשקייה בטפטוף, במיקרו-השקייה ובפרויקטים להקמת חממות, חתמה על חוזה בהיקף של כ-65 מיליון שקל עם חברת VinEco מקבוצת Vingroup הוייטנאמית

במסגרת ההסכם תספק נטפים מוצרים ושירותים שונים, ביניהם שירותי הקמה, תחזוקה, פיקוח, ליווי אגרונומי, מערכות בקרה, מצעי גידול ומוצרי השקייה, שינותבו כולם לפרויקט חממות בוייאטנם, מהגדולים מסוגו בדרום-מזרח אסיה. 
מדובר בעסקה ראשונה בין נטפים לענקית הוייטנאמית Vingroup. זוהי גם הפעם הראשונה בה קבוצה זו, שעסקה עד כה בתחומי נדל”ן, קמעונאות ומסחר, תיירות, חינוך ובריאות, משקיעה בענף החקלאות, וזאת באמצעות חברת VinEco שהוקמה באפריל האחרון. פיתוח פרויקטים חקלאיים בקנה מידה גדול ישיג את מטרת החברה לספק לתושבי וייטנאם ירקות ופירות טריים באיכות גבוהה. 
“הסכם זה מחזק משמעותית את פעילות נטפים באיזור דרום-מזרח אסיה. בשנים האחרונות אנו עדים למודרניזציה הולכת וגוברת באזורים אלה בענף החקלאות בכלל, ובתחום החממות וההשקייה בפרט. אנו גאים לשתף פעולה עם קבוצת Vingroup, שהינה מהתאגידים הכלכליים המובילים באיזור, ומשוכנעים שזהו רק תחילתו של שיתוף פעולה פורה וארוך טווח. שיתוף פעולה זה מחזק את מעמדה של נטפים כמובילה באיזור דרום-מזרח אסיה ואנו מחוייבים להמשיך ולפתח פתרונות השקיה חכמים אשר יאפשרו לגדל יותר יבול בעזרת פחות משאבים”, אמר רן מידן, מנכ”ל נטפים.
 
* בתמונה - מנכ"ל נטפים, רן מידן. צילום דוד גבר


פי.סי.חץ