חברת וינטר הנדסה הישראלית מוזגה לתוך חברת אקוופור הבינלאומית

חברת וינטר הנדסה הישראלית מוזגה לתוך חברת אקוופור הבינלאומית

בעקבות ההסכם, עשרות מיליוני דולרים יושקעו בשנים הקרובות בפיתוח הטכנולוגיות של וינטר, ויביאו להעסקת עובדים מקצועיים רבים נוספים בחברה הישראלית. 

חברת הענק הבינלאומית ‘אקוופור’, מהיצרניות הגדולות בעולם של מטהרי מים, חתמה על הסכם מיזוג עם חברת ‘וינטר הנדסה’ הישראלית. בעקבות ההסכם, עשרות מיליוני דולרים יושקעו בשנים הקרובות בפיתוח הטכנולוגיות של וינטר, ויביאו להעסקת עובדים מקצועיים רבים נוספים בחברה הישראלית. 
השילוב בין יכולות הפיתוח של החברה הישראלית יחד עם העוצמה הכלכלית של החברה הבינלאומית צפוי להוביל מהפכה בתחום טיהור המים, שתגיע לא רק לתעשיות הגדולות אלא גם לצרכן הביתי. 
בשנים האחרונות החלה וינטר לייצר מערכות מתוחכמות לטיפול במים. המערכות כוללות טיפול מקדים באולטראפילטרציה ומצליחות לחסוך כמויות אדירות של מים וכסף עבור הלקוחות המשתמשים בהן. הטכנולוגיה, לצד התכנון ורמת הייצור הגבוהה של וינטר, יוצרים מערכת אשר פועלת לאורך זמן ללא תקלות וללא הוצאות אחזקה מיותרות.
בעקבות יכולות הפיתוח מרחיקות הלכת של וינטר, חברת ‘אקוופור’, שמספקת מערכות לטיהור מי שתייה ביתיים למיליוני לקוחות ברחבי העולם, הביעה עניין בשיתוף פעולה. לאחרונה נחתם הסכם שיתוף הפעולה בין החברות, שיאפשר לוינטר להציע את המערכות המתקדמות שלה, לטיפול במים גם לצרכן הביתי. 
כמו כן, תתחיל החברה בשיווק המוצרים המסחריים והביתיים הייחודיים של אקוופור בישראל: מערכות ריכוך אוטומטיות, ראשי פיקוד לסינון בכל הגדלים, בתי מסנן איכותיים עשויים SS ו-PP מחוזק בסיבי זכוכית ועוד.
אלכסנדר בוצ’לין, סמנ”כל הנדסה ופיתוח של וינטר: “החיבור עם חברת אקוופור פותח בפני החברה שערים רבים ומאפשר לנו ליישם רעיונות ופיתוחים אשר הוקפאו מפאת חוסר משאבים. במסגרת תוכניות הפיתוח, בחודשים הקרובים יצאו לשוק מערכות אוסמוזה הפוכה מסחריות קטנות בספיקות של 250-3000 ליטרים לשעה, במחירים שכמותם השוק לא ידע עד כה. ניתן יהיה לקבל מערכות אלה בגירסאות שונות לרבות בתוספת טיפול מקדים באולטרא פילטרציה. שיתוף הפעולה בין החברות יוביל לבשורות משמעותיות בתחום המים בישראל, הן לתעשיות והן לצרכן הביתי”.


פי.סי.חץ