נטפים תשווק באופן בלעדי את מסנני הדיסקיות של עמיעד

נטפים תשווק באופן בלעדי את מסנני הדיסקיות של עמיעד

חברת נטפים חתמה על הסכם הפצה בלעדי עם עמיעד מערכות מים, המובילה העולמית בפיתוח וייצור מוצרים ופתרונות סינון וטיפול במים.

על-פי ההסכם, נטפים תשווק באופן בלעדי את קו מערכות הסינון מבוסס דיסקיות ארקל של עמיעד לשוק ההשקיה ברחבי העולם, וזאת כחלק ממכלול הפתרונות המוצעים ללקוחותיה. בחבירתה למובילת השוק בתחום הסינון, מחזקת נטפים את מעמדה כמובילה העולמית בתחום ההשקיה, בנוסף לכך שהיא מציעה לחקלאים פתרון משופר הנותן להם יכולת בקרה ושליטה גדולים יותר, וכן הגדלה של כמות היבולים ואיכותם. 
ההסכם הוא צעד נוסף בשיתוף הפעולה הארוך בין שתי החברות. היות ומסנני דיסקיות מהווים מרכיב מפתח בהגנה על מערכות ההשקיה, הסכם ההפצה הבלעדי עם עמיעד מרחיב את הצע פתרונות הסינון שמציעה נטפים בשילוב טכנולוגית SpinkKlin® של ארקל, ומייצג צעד אסטרטגי חשוב מבחינת חלוצת ההשקיה בטפטוף.
“רשת ההפצה של נטפים פרושה בכל רחבי העולם וכוללת 110 מדינות. פרישה זו מעניקה לנו את המצע הטוב ביותר לקידום מוצרי ארקל ופתרונות הסינון מבוססי הדסקיות שלנו בשוק ההשקיה”, אמר אריק דיין, מנכ”ל עמיעד. “נטפים תמשיך להיות לקוח אסטרטגי שלנו, והסכם זה מחזק את השותפות בינינו ומספק לנו תשתית מצוינת להצלחה בעתיד”.
“לאחר שנים של שיתוף פעולה מוצלח בין שתי החברות, החלטנו להוסיף ולחזק את המחויבות ההדדית בינינו”, אמר רן מידן, מנכ”ל נטפים. “אנו מבקשים להציע את פתרונות ההשקיה הכוללים, האמינים, החכמים והחדשניים ביותר לחקלאות. העסקה שלנו עם מובילת שוק כדוגמת עמיעד מסייעת לנו להתקרב עוד יותר להגשמת חזון זה”.  


פי.סי.חץ