“נטפים” חותמת על הסכם הפצה בלעדי עם “דורות”

“נטפים” חותמת על הסכם הפצה בלעדי עם “דורות”

חברת נטפים, המובילה העולמית בפתרונות השקיה מתקדמים לחקלאות בת-קיימא, הכריזה על חתימת הסכם הפצה בלעדי עולמי עם “דורות מגופי פיקוד ובקרה”, יצרנית מובילה של מגופי פיקוד ובקרה.

על-פי תנאי ההסכם, נטפים תשווק באופן בלעדי את מגופי הבקרה של דורות לשוקי החקלאות, החממות, הגינון והכרייה במספר רב של מדינות. ההסכם מוסיף ומחזק את פתרון ההשקיה הכולל של נטפים, המסייעת לחקלאים לגדל יותר יבול באמצעות פחות משאבים ולשפר את רווחיותם.  
ההסכם מהווה אבן דרך נוספת בשותפות ארוכת השנים בין שתי החברות. באמצעות הוספת מגופי הבקרה המשוכללים של דורות לפתרון ההשקיה הכולל שלה, נטפים מחזקת את מעמדה כמובילת תחום פתרונות ההשקיה החכמים. בו בזמן, דורות תוכל למנף ולהשתלב ברשת ההפצה חובקת העולם של נטפים, הפועלת בלמעלה מ-110 מדינות. 
“הסכם זה מחזק את שיתוף הפעולה המוצלח שבנינו עם נטפים במהלך 40 השנים האחרונות”, אמר פאו רלאט, מנכ”ל קבוצת MAT Holding ויו”ר דורות. “כחלוצת ההשקיה בטפטוף ומובילת השוק העולמי זה חמישים שנה, נטפים קבעה את רף האיכות והחדשנות בתחום ההשקיה. אנחנו שמחים להפוך לחלק חשוב במורשת זו, ומצפים לחזק את מעמדנו כמובילי תחום מגופי הבקרה”. “ההסכם שלנו עם דורות הוא צעד נוסף במאמצינו לספק לתעשייה את מערכות ההשקיה הכוללות והחכמות ביותר”, אמר רן מידן, מנכ”ל נטפים. “נטפים מחויבת להמשיך ולהציע את פתרונות ההשקיה הכוללים והחדשניים ביותר בתעשיה, המסייעים לחקלאים בכל העולם לגדל יותר מזון באמצעות פחות משאבים”.
“דורות מגופי פיקוד ובקרה” מקבוצת MAT Holding נמנית בין החברות המובילות בעולם בתחום פיתוח, ייצור ושיווק פתרונות בקרת נוזלים ואופטימיזציה של מערכות מים. מאז היווסדה, בשנת 1946, לחברת דורות מסורת רבת שנים של אספקת פתרונות ומוצרים חדשניים ללקוחותיה בתחום נרחב של יישומים למערכות מים ונוזלים אחרים. 
 


פי.סי.חץ