תהל זכתה בפרויקט של כ-90 מיליון שקל בהודו

תהל זכתה בפרויקט של כ-90 מיליון שקל בהודו


קבוצת התשתיות תהל, מקבוצת קרדן אן.וי, ממשיכה להרחיב את פעילותה בשוק ההודי. בימים אלה זכתה תהל בפרויקט נוסף בתחום תשתיות המים בהודו, להקמת מערכת אספקת מים לכפרים שונים במדינת ג’הרקאנד, במתכונת אחריות מלאה (Turn-Key) ובהיקף של כ-90 מיליון שקל.
מדובר בפרויקט תכנון-ביצוע-תפעול במתכונת אחריות מלאה (Design-Build Turn-Key+O&M), עבור רשות המים והביוב של ג’הרקאנד, ובמימון מלא של המדינה. במסגרת הפרויקט, תקים תהל מערכת רחבת היקף לאספקת מים, אשר תשרת כ-24,000 בתי אב ותכלול מתקני שאיבה ותפיסת מים, מתקן טיפול במים, 9 מאגרים וכן צנרת הולכה לאורך כ-580 קילומטרים. שלב ההקמה בפרויקט יימשך 3 שנים, במהלכן יושלמו סקרים מקדימים, תכנון מפורט לביצוע ועבודות הבנייה וההקמה. תקופת התפעול תחל מיד עם סיום שלב ההקמה ותימשך חמש שנים נוספות.
זהו פרויקט הביצוע השני של תהל בהודו. במסגרת פרויקט Gadag שבמדינת קרנטקה, הנמצא בשלבי הקמה מתקדמים, מקימה תהל מערכת אספקת מים ל-131 כפרים ויישובים במדינה. הפרויקט החדש מביא את סך ההזמנות החדשות של תהל בהודו לאורך השנתיים האחרונות ללמעלה מ-340 מיליון שקל.
סער ברכה, מנכ"ל קבוצת תהל: "זוהי אבן דרך נוספת במימוש האסטרטגיה של תהל בהודו, אשר מהווה שוק אינסופי בכל תחומי פעילותה של קבוצת תהל – מים ושפכים, חקלאות, סביבה וגז. אנו מפתחים את פעילותנו בתת היבשת בכל תחומי הפעילות. הפרויקט החדש בג’הרקאנד מעמיד את סך ההזמנות החדשות של תהל בהודו לאורך השנתיים האחרונות על למעלה מ-340 מיליון שקל. 
השכלנו לפצח את הקוד ההודי, אנו פועלים  שם באמצעות חברה מקומית עצמאית המעסיקה כ-80 עובדים וזה בהחלט אחד היתרונות הגדולים שלנו. ישנן הזדמנויות נוספות מעבר לפינה, ואני מאמין שנקצור הצלחות נוספות כבר בעתיד הקרוב".


פי.סי.חץ