קבוצת אברות מרחיבה את פעילותה בצרפת

קבוצת אברות מרחיבה את פעילותה בצרפת

 


PALAD FRANCE (פלעד פראנס), חברה בת בבעלות מלאה של אברות חתמה על הסכם הפצה עם חברת רומולד טכנולוגיות בע''מ שהינה חלק מקבוצה בינלאומית העוסקת בין היתר בייצור, שיווק ומכירה של מוצרי פלסטיק לתשתיות ניקוז וביוב.
החברה הבת של אברות תשמש כמפיצה של מוצרי רומולד המשלימים למוצרי PALAD FRANCE שהם מוצרי הפלדקס אותם מייצרת החברה. רומולד תעניק לפלעד פראנס זכות בלעדית להפיץ ולמכור את המוצרים ללקוחות קצה בצרפת ובמדינות נוספות כגון קורסיקה, ראוניון, מיוט, סורינם וסנט מרטין. פלעד פראנס תקים בצרפת מערך שיווק, מכירות, שירות, אחסון והפצה למוצרים וזאת על בסיס מערך השיווק שכבר קיים למוצרי פלדקס, אשר אותם כאמור מייצרת החברה. ההסכם כולל בין היתר סעיפי סודיות ואי תחרות והינו בתוקף לתקופה של שנה עם אופציה להארכה בשלוש שנים נוספות כפונקציה של עמידה ביעדים.
החברה רואה בהסכם זה חשיבות בין היתר לאור הערכתה כי הסכם זה צפוי להרחיב את השוק האירופאי למוצרי פלדקס של החברה ולאפשר לחברה לספק ללקוחותיה סל כולל של מוצרי פלדקס.
יורם מוסאי, מנכ"ל אברות: "ההסכם שחתמנו עם רומולד טכנולוגיות מרחיב את מגוון והיצע מוצרי הפלדקס בצרפת ובמדינות נוספות ויש לו פוטנציאל ארוך טווח. תחום הפלדקס הוא מנוע הצמיחה של אברות תעשיות תוך התרחבות מתמדת בשווקי הייצוא ותרומה משמעותית לרווחית החברה. בנוסף לפעילות החברה בצרפת יש לנו עוד שני מרכזים לוגיסטיים והם מכסים את שווקי היעד של החברה".
קבוצת אברות פעילה בארבעה תחומים עסקיים עיקריים: תחום ציפוי ועטיפת צנרת פלדה - ציפוי ועטיפת צנרת פלדה ואביזרי צנרת פלדה מסוגים וקטרים שונים על מנת להעניק לצנרת הגנה פנימית וחיצונית וליצירת בידוד וחסינות מפני קורוזיה, פגעים מכנים, פגעי טבע ואחרים.  תחום ייצור ושיווק צנרת פלסטית באמצעות חברת הבת, פלדקס. תחום ניקוי וצביעה של מוצרי מתכת - מתן שרותי ניקוי, ציפוי וצביעה של מוצרי מתכת. תחום פעילות קבלנית תשתיות מים וביוב ברשויות מקומיות ובתאגידי המים העירוניים של הרשויות המקומיות וביצוע עבודות פלסטיקה הנדסית.


פי.סי.חץ