23 שרים יגיעו לארץ לאירוע וואטק 2011

23 שרים יגיעו לארץ לאירוע וואטק 2011

השרים יגיעו בראש משלחות של מנהלי חברות ואנשי עסקים

משרדי החוץ והתמ"ת ומכון היצוא נערכים לאירוח של 23 שרים בתחומי המים, תשתיות, חקלאות ואיכות הסביבה שצפויים להגיע לארץ לאירוע "וואטק 2011". השרים יגיעו בראש משלחות של מנהלי חברות ואנשי עסקים.
אירוח מספר כה רב של שרים ואח"מים אחרים מצריך התארגנות לוגיסטית מורכבת מאחר ולכל אחד מהם יש לתאם מפגשים עם עמיתיהם הישראלים, ביקור בתערוכה וסיורים באתרים וחברות בתחומי התעשייה הנקייה ברחבי הארץ. בנוסף, לכל אחד מהשרים ואנשי המשלחות בקשות מיוחדות למפגשים עם חברות בתחומים שיש להם ענין מיוחד בהם.
אירוע "וואטק 2011" יערך ב-15-17 בנובמבר במרכז הירידים בתל אביב ויכלול כנס ותערוכה בינלאומיים שהם הבמה המרכזית לחשיפת החידושים הטכנולוגיים של החברות הישראליות בתחומי המים, האנרגיה המתחדשת ואיכות הסביבה.
בחודשים האחרונים זכתה תעשיית הקלינטק הישראלית לכתבות אוהדות ברחבי העולם בעקבות סיור רחב היקף של 45 עיתונאים שהוזמנו בתחילת חודש מאי לשלושה ימים של ביקור בישראל. הכתבים הופתעו מהחידושים הטכנולוגים שהוצגו בפניהם שמנוגדים לתדמית שהיתה להם על מדינת ישראל. סיור נוסף יערך לקראת התערוכה לכתבים זרים הנמצאים דרך קבע בארץ, אך עוסקים בדרך כלל בדיווחים השוטפים על עניני הביטחון. הסיור יפתח בפניהם הזדמנות להציג את פניה האחרים של ישראל.
בוקי אורן, יו"ר "וואטק 2011" אמר שכמות המבקרים הרבה והמספר הרב של מקבלי ההחלטות בתוכם הם הזדמנות אדירה לחברות וסטרטאפים ישראלים בתחומי המים, איכות הסביבה והאנרגיה. שני אירועי וואטק הקודמים הניבו עסקאות והשקעות בסדרי גודל של מאות מיליוני דולרים ואנו מאמינים שכך יהיה גם הפעם".  


פי.סי.חץ