א. גור ביצעה בהצלחה סדרה של עבודות הקפאה לצנרות

א. גור ביצעה בהצלחה סדרה של עבודות הקפאה לצנרות

ע"י פקק קרח חזק ויציב המאפשר ביצוע כל תיקון בזמן קצר ביותר, ללא שיתוק וריקון של מערכת המים הכללית במבנה במהלך התיקון

חברת א. גור טכנולוגיות, פועלת בתחום ייצור ושיווק מוצרים לטיפול במערכות מיזוג אוויר ביתי ומוסדי ומשווקת בלעדית של ערכות להקפאת צינורות מים בקוטרים "0.5 - "4, לצורך ביצוע תיקונים בצנרת, החלפת ברזים ומגופים, ללא צורך בריקון והשבתת מערכת המים. לאחרונה בצעה א. גור בהצלחה מרובה סדרה של עבודות הקפאה לצנרות בקטרים של "6 ו- "8 באמצעות שידרוג ושיפור ערכת ההקפאה אשר היתה בשימוש עד כה.
עדי גור, סמנכ"ל השיווק בחברה, מוסיף כי ערכת ההקפאה פותחה בשל צורך שעלה מהשטח במקומות בהם נדרש לבצע תיקון לוקאלי (מקומי) ופשוט יחסית של החלפת ברז תקול, ביצוע שינויים בצנרת קיימת וכיו"ב. טרם פיתוחה של ערכת ההקפאה תיקון פשוט שכזה דרש השבתה של כל מערכת המים במבנה תוך גרימת אי נוחות רבה לדיירי המבנה, ריקון של עשרות ולפעמים מאות קוב מים למערכת הביוב העירונית, טיפול בשפכים שנוצרים בעיקבות תהליך הריקון ומילוי המערכת מחדש בסיום התיקון, תוך ביזבוז גדול של מים. 
ערכת ההקפאה, שפותחה על ידי א. גור, מאפשרת ביצוע הקפאה של המים באזור הדורש תיקון תוך יצירת פקק קרח חזק ויציב המאפשר את ביצועו של כל תיקון נידרש (החלפת ברזים, תיקון דליפות, חיתוך וריתוך צנרת חדשה) בזמן קצר ביותר, ללא שיתוק וריקון של מערכת המים הכללית במבנה במהלך התיקון. 
העבודות שבוצעו לאחרונה הרחיבו באופן משמעותית את קוטר הצינורות אותם ניתן היה להקפיא מקוטר מקסימאלי של "4 לקוטר של "8. השימוש בערכת ההקפאה פשוט ואינו דורש מיומנות וידע לצורך ביצוע העבודה. ערכת ההקפאה של א. גור נמצאת כיום בשימוש של מוסדות רבים בארץ, כגון בתי חולים, מפעלים, מלונות, קניונים ועוד. 
לפרטים ומידע נוסף: 03-6492053


פי.סי.חץ