ברימאג מערכות תתקין משתנות 'ירוקות' בסניפי מגה-בול

ברימאג מערכות תתקין משתנות 'ירוקות' בסניפי מגה-בול

המשתנות הירוקות הם מתוצרת חברת URIMAT השוויצרית

ברימאג מערכות, מקבוצת ברימאג, תתקין משתנות 'ירוקות' ללא שימוש במים וללא כימיקלים מזיקים ב-23 מסניפי רשת השיווק מגה בול. המשתנות הירוקות הם מתוצרת חברתURIMAT  השוויצרית. 
מלבד החיסכון האדיר במים – חיסכון של 100 אלף ליטר מים בממוצע למשתנה בודדת. המשתנות הירוקות מתאפיינות גם בכך שבתחזוקתן אין צורך בשימוש בכימיקלים יקרים ומזיקים לסביבה.
בנוסף לרשת מגה-בול, התקינה לאחרונה ברימאג משתנות ירוקות ללא מים גם ברשת שופרסל, במספר סניפים בתל אביב, ראשון לציון וברמת-גן.
המשתנות הירוקות של URIMAT משלבות אקולוגיה וכלכלה בצורה מרשימה בתהליך מוגן בפטנטים. המשתנה מסלקת את הנוזלים לביוב ללא שימוש במים באמצעות מצוף הידרוסטטי מיוחד שגם אוטם לאחר מכן את פתח הביוב ומונע יצירת ריח, כל זאת ללא צורך בשימוש בכימיקלים. המשתנות הירוקות עצמן עשויות מפולי-קרבונט מתקדם ומיוצרות בתהליך ירוק ללא יצירת גזי חממה.
ניר שוהם, מנכ"ל ברימאג מערכות: המשתנות הירוקות הם דוגמא מצוינת לכך ששמירה על איכות סביבה היא גם בעלת אספקט כלכלי, כאשר כל משתנה בודדת חוסכת עד כ-100,000 ליטר מים בשנה, החיסכון הוא משמעותי. אנחנו רואים יותר ויותר חברות ומוסדות שמחפשים כיצד ניתן לשמור על איכות הסביבה ומשאב המים היקר ובמקביל לחסוך בהוצאות".


פי.סי.חץ