חברות ישראליות השתתפו בתערוכת המים הבינלאומית בסינגפור

חברות ישראליות השתתפו בתערוכת המים הבינלאומית בסינגפור

מאירועי תעשיית המים השנתיים החשובים ביותר בדרום מזרח אסיה

משלחת בת 13 חברות טכנולוגיות מים מישראל השתתפה לאחרונה בתערוכת 'שבוע המים הבינלאומי בסינגפור'. התערוכה וכנס המים הם מאירועי תעשיית המים השנתיים החשובים ביותר בדרום מזרח אסיה וממקדת אליה מבקרים רבים ממדינות בעיקר מדרום מזרח אסיה וממדינות המפרץ.
המשלחת הישראלית הורכבה מחברות תעשייה העוסקות במגוון נושאים בהם מערכות טיהור, חיטוי וסינון מתקדמים של תשתיות הובלת מים, פתרונות של ביטחון מים ע"י שימוש במרכיבים ביולוגים לניטור של מזהמים ורעלנים במובילי מים, מערכות התפלה מתוחכמות החוסכות במרכיב האנרגיה ומערכות של אופטימיזציה של תשתיות הובלת מים. עוד מציגות החברות הישראליות פתרונות ביולוגיים מובילים לטיפול במי שפכים ופתרונות לחסכון באנרגיה הנדרשת בהפעלת גופי מים לתעשייה. 
שי זריבץ', הנספח המסחרי של משרד התמ"ת בסינגפור, מסר שהפוטנציאל לשיתופן של חברות ישראליות בפרויקטים שונים בתחום המים במדינות דרום מזרח אסיה דוגמת סינגפור, ווייטנאם, הפיליפינים, אינדונזיה ותאילנד, "הוא עצום ובשנים הקרובות מדינות אלו ידרשו להשקעות עצומות לבניה ושדרוג של תשתיות ומתקני מים ושפכים על מנת לספק את צרכי האוכלוסיות המקומיות ולתמוך בהמשך הצמיחה הכלכלית הנדרשת להן". 










פי.סי.חץ