סקיוגייט נבחרה להטמיע מערכת חכמה למען איכות הסביבה

סקיוגייט נבחרה להטמיע מערכת חכמה למען איכות הסביבה

חברת סקיוגייט נבחרה להטמיע באיגוד ערים אשדוד מערכת חכמה למען איכות הסביבה שתכלול יישומי ניהול סביבתי וניהול מסמכים מתקדמים המבוססים על מערכת ה-CRM (ניהול קשרי לקוחות) של מיקרוסופט ו-Moss 2007 – Microsoft Office SharePoint Server המשמש כפלטפורמה לניהול מסמכים.
המערכת תאפשר התאמה מקסימלית לצרכיו הייחודיים של איגוד ערים אשדוד, תוך שילוב המערכת בלוגיקה העסקית של הארגון. המערכת תספק מענה לצרכי הארגון כמערכת תפעולית המרכזת מידע על "לקוחות" האיגוד – מפעלים וכל גוף שהאיגוד פועל מולו בפעילותו השוטפת, ספקי האיגוד ובתי ספר שבהם נעשית פעילות חינוכית למען איכות הסביבה.
בנוסף, המערכת תנהל את מערך התושבים החל משלב פתיחת אירוע סביבתי, תיעוד הפנייה, מי המטפל בה, מיקומה, אבחון ראשוני של איש השטח, קבלת החלטה לגבי הטיפול המתאים לה, קביעת הסטאטוס שלה, ועוד שלל פרטי מידע חיוניים שיאפשרו ניהול יעיל למען איכות הסביבה.
"אין ספק שמערכת ניהול סביבתי המבוססת על טכנולוגיות MS-CRM 3.0 ו- Moss 2007 הנה המתקדמת ביותר בנוחות ובמתן מענה מדויק לגוף מוניציפאלי מורכב כמו איגוד ערים אשדוד, ולמתן מענה לצרכי לקוחותיו, תושביו ואנשי השטח שבו", אומר ירון הראל, מנכ"ל סקיוגייט, בית תוכנה המתמחה בפיתוח ואינטגרציה של מערכות תוכנה המבוססות תשתיות מיקרוסופט.
איגוד ערים לאיכות הסביבה אשדוד הינו גוף שהוקם על מנת לטפל יחד במפגעים ובמטרדים שונים המאפיינים את האזור ולצמצם את השפעתם של אלה על הסביבה. האיגוד כולל שמונה רשויות מקומיות: אשדוד, גדרה, גן יבנה, בני עי"ש, חבל יבנה, ברנר, גדרות ונחל שורק.


פי.סי.חץ