אקוויז חנכה מרכז מו

אקוויז חנכה מרכז מו"פ חדש לטיפול בשפכים

חברת אקוויז, ספקית פתרונות לטיפול במי שפכים, השיקה לאחרונה את מרכז המחקר והפיתוח החדש שלה. המרכז ממוקם במפעל טיהור שפכים פעיל בשרון, המשרת מספר ישובים באזור. המתקן החדש, המצויד במערכות של החברה למחקר, סימולאציות, בדיקות ובקרת איכות, ישמש לפיתוח דור העתיד של פיתרונות אותן תציע החברה ללקוחותיה.

המתקן החדש ישמש לפיתוח דור העתיד של פיתרונות שתציע החברה ללקוחותיה. אקוויז תשתמש במערכות המשולבות במיתקן גם לניטור ובקרה בזמן אמת של פיתרונות הנמצאים בשלב מתקדם בהתקנות שונות אצל לקוחותיה ברחבי העולם. פיתרונות אלה מבוססים על טכנולוגיית ה-AGAR שפיתחה החברה.

"אנו גאים בפתיחתו של המרכז החדש, המשמש עדות נוספת לייעודה של אקוויז להישאר מובילה טכנולוגית בתעשיית הטיפול בשפכים העולמית, וספקית של פתרונות ייחודיים, העונים באופן היעיל והחסכוני ביותר על הגדרות הצרכים של לקוחותינו ברחבי העולם", אמר אלעד פרנקל, מנכ"ל אקוויז.

פרנקל הוסיף כי, במקביל להמשך הפיתוח הטכנולוגי, מתמקדת אקוויז בפעילות מוגברת של שיווק ומכירות הנמצאת בתנופה מתחילת השנה, במסגרתה זכתה החברה במספר פרויקטים בארץ ובעולם, הן בסקטור המוניציפאלי והן בסקטור התעשייתי, בהיקף של מיליוני שקלים.

אקוויז הוקמה על-ידי איתן לוי ורונן שכטר והיא מתמחה בשדרוג מתקני טיהור למי שפכים באמצעות נשאי ביומסה (דלק מפסולת צמחית) באופן ביולוגי, כלומר נטול כימיקלים. הטכנולוגיה של החברה פועלת בעשרות מתקנים בארץ ובעולם, ולדברי פרנקל, היא מאפשרת הקמת מתקנים בשטח מצומצם ושדרוג יעיל וכלכלי של מתקנים קיימים. 

 


פי.סי.חץ